периметр прямокутника становить 40,2м, а його довжина більша від ширини на 2,3 м. Знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сапрыкина Юлия.

Ответ:

99,68 м²

Пошаговое объяснение:

S=a*b

P=(a+b)*2

Длина = х+2,3

Ширина = х

(х+х+2,3)*2=40,2

(2х+2,3)*2=40,2

4х+4,6=40,2

4х=40,2-4,6

4х=35,6

х=35,6:4

х=8,9

Длина = х+2,3=8,9+2,3=11,2 м

Ширина = х=8,9 м

S=a*b

8,9*11,2=99,68 м²