А(-2;2), В(6;2), С(6;-5) - послідовні вершини прямокутника. Знайдіть: 1) координати четвертої

вершини; 2) площу прямокутника; 3) його периметр (вважайте,що довжина клітинки дорівнює 1 см)

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Никита.

Ответ:

1)D(-2;-5)

2)AB=8см, BC=7см

S=AB•BC=8•7=56(см)

3)Р=2АВ+2АС=2•8+2•7=30(см)