Поділи число 700 у відношенні 0,1:0,7​


Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відношення 0,1:0,7

1)0,1+0,7=0,8 коефіцієнт

2)700:0,8=875 одна частина коефіцієнта

3) 875*0,1=87,5

4) 875*0,7=612,5

Відповідь: 0,1:0,7 відноситься як 87,5:612,5