Обчислити периметр прямокутника,якщо його довжина в 2 рази більша від ширини,а ширина дорівнює 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Стенцова Валя.

Ответ:

4*2=8

Р=(4+8)*2=24

Пошаговое объяснение: