Одна із сторін трикутника на 5 м менша за другу,а довжина третьої на 8 м більша від довжини

другої.Знайдіть довжину кожної зі сторін,якщо периметер трикутника дорівнює 555 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Каблукова Алина.

Ответ: 184; 179;192

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона трикутника - х, тоді друга - (х-5), а третя - (8+х)

х + (х-5) + (8+Х)=555

3х +3 =555

3х=552

х=184 - одна сторона

Друга сторона:  х-5= 184-5=179

Третя сторона: 8+х=8+184=192

ПЕРЕВІРКА: 184+179+192=555