ПОМОГИТЕ СРОЧНО, Я СДАЮ КОНТРОЛЬНУЮ СЕЙЧАС! Задача: на першому складі було в три рази менше

капусти ніж на другому. Після того, як на перший склад завезли ще 80 тон капусти, а на другий - 30, на обох складах капусти стало порівну. Скільки тон капусти було на кожному складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Садовская Татьяна.

Відповідь:

25, 75

Покрокове пояснення:

Нехай на другому складі спочатку було х тон капусти, тоді на другому було 3х тон, тоді

3х+30=х+80

3х-х=80-30

2х=50

х=50/2=25

3х=25*3=75