У кошику лежало 15 червоних і зелених яблук.Червоних яблук було на одне менше,ніж зелених.Скільки

червоних і скільки зелених яблук лежало в кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Кобеген Анёка.

Відповідь:

8

Покрокове пояснення:

1) 15 - 1 = 14 (ябл.) - порівну

2) 14 : 2 = 7 (ябл.) - червоних

3) 7 + 1 = 8 (ябл.) - зелених

Отвечает Гаффаров Марат.

Ответ: 8 зелених 7 червоних

Пошаговое объяснение: