у магазині продали 75%усього печива, тісля чого в ньому залишилося ще 32кг печива. Скільки кг

печива було в магазині? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Алинур.

Ответ:

56кг

Пошаговое объяснение:

Пропорция

Х кг -75%

32 кг-100%

Х=75*32/100=24кг продали

2)24+32=56кг було в магазине

Відповідь: 56кг печива було в магазині

Отвечает Тимофеев Владислав.

Відповідь:128кг

Покрокове пояснення:

100%-75%=25%

32=25%

32/25=1.28=1%

1.28*100=128кг