Робітник виготовив 180 деталей. За першу годину - 40% деталей, за другу - 35%, а за третю - решту.

Скільки деталей виготовив робітник за третю годину? *

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

Ответ:1) 180*0,4=72(дет) за 1 годину

2)180*0,35=63(дет) за 2 годину

3)180-(72+63)=45(дет)

Пошаговое объяснение: