Із пункту А вгору за течією до пункту В, відстань між якими дорівнює 35км, вийшов моторний човен.

Через 0,5 год назустріч йому з пункту В відплив пліт і зустрівся з човном через 1,5 год після свого відправлення. Знайдіть власну швидкість човна якщо відомо, що швидкість течії річки дорівнюе 2км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарь Натали.

Ответ:

18 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, тоді його швидкість проти течії х-2 км/год;  човен був у дорозі до зустрічі з човном 0,5+1,5=2 години. Швидкість плота дорівнює швидкості течії - 2 км/год.

2(х-2) + 1,5*2 = 35

2х-4+3=35

2х=36

х=18