На автомобілі з причепом треба привезти 2460 ц вантажу. На автомобіль навантажують 50 ц, а на

причіп - 1/5 цієї кількості. За скільки рейсів можна перевезти весь вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Пошаговое объяснение:

1/5 від 50 це 10

50+10=60 (Ц)всього

2460:60=41(р)