Допоможіть рішити школьную задачу За 8 змін 6 тракторів можуть вибрати 768 га. Скільки гектарів

виоре один такий трактор за 5 змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Диана.

Відповідь:

80

Покрокове пояснення:Доброго дня!

1)768:6=128(1 трактор за 8 змін)

2)128:8=16(1 трактор за 1 зміну)

3)16*5=80(1 трактор за 5 змін)