Сызықтық теңдеудегі x айнымалысын y.айнымалысы арқылы өрнектеңдер:1)х-3у+5=0

2)-2х+у-7=03)5х+11у-3=04)-7+6у-1=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Гречишко Артем.

Пошаговое объяснение:

1) х -3у +5 = 0

-3у= -х-5

3у = х+5

у = 1/3 х + 5/3

2)-2х +у-7 = 0

у = 2х +7

3) 5х+11у-3=0

11у = -5х +3

у= -5/11 х + 3/11

4) -7х+6у-1=0

6у= 7х+ 1

у= 7/6 х + 1/6