Аулада тауыктар мен козылар жур. Олардын барин бирге косканда 5 бас пен 14 аяк бар. Сонда аулада

неше тауык,неше козы бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Налимова Аня.

Ответ:

2 қой 3 тауық.

2(қой) ×4=8

3(тауық) ×2=6

6+8=14

1 0