Елдостын тауыктары мен козылалары бар.Козылар тауыктардан 3 есе кем,козылар мен тауыктардын

барлыгында 40аяк бар.Елдостын неше козысы неше тауыгы бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Тауык 12 онын аягы 12×2=24
козы 4 онын аягы 4×4=16
12÷3=4