Пряма y=kx+b проходить через точки A(2; -1) і B (1; -3). Запишіть рівняння цієї прямої.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ессаулов Дима.

Ответ:

-1 = 2k + b    ⇒  b = -2k - 1

-3 = k + b   ⇒  -3 = k - 2k - 1  ⇒  k = 2     ⇒   b = -2*2-1 = -5

Пошаговое объяснение: