Бабуся спекла 16 пиріжків з вишнями, а з сиром - у 2 рази більше. Усі пиріжки вона розклала на 4

тарілки. Скільки пиріжків на кожній тарілці

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Денис.

Ответ:

1 ) 16*2=32(пир)-з сиром

2)32:4=8(пир)

Відповідь : в кожній тарілці по 8 пиріжків .

Пошаговое объяснение:

Це правильно

Отвечает Лобачёв Михаил.

Всего пиражков:16+16*2=48

В 1 тарелке:48/4=12

Ответ:12