Знайдіть найменше чотирицифрове число, яке містить цифру 7 і ділиться і на 2, і на 3, і на 5.

Встановіть правильний порядок дій​

Ответы на вопрос

Отвечает Kaliolla Perizat.

Ответ:

1710

Пошаговое объяснение:

1710 ÷ 2 = 855

1710 ÷ 3 = 570

1710 ÷ 5 = 342

Отвечает Дрёмина Милана.

Ответ: 1170

Пошаговое объяснение:

1170:2=585

1170:3=390

1170:5=234