Відповідь: (26).7. Першого дня було зібрано 37,2 ц зерна, другого дня — на 1,6цменше ніж

першого,на третього – на 15,4ц більше ніж другого. Скільки центнерів зерна було зібрано затри дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисунов Артём.

Ответ:

Відповідь: 124

Пошаговое объяснение:

1)37,2-1.6=35,6(ц)- зібрано зерна 2 дня;

2)35,6+15,4=51,2(ц)- зібрано зерна 3 дня;

3)37,2+35,6+51,2=124(ц)