Катер плив 3,5 години течією річки, а потім 0,8 години – озером. Знайдіть шлях, який подолав катер

за весь час руху, якщо швидкість катера у стоячій воді 16,5 км/год, а швидкість течії річки 2,1 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

78,3 км

Пошаговое объяснение:

Путь, который преодолел катер за все время движения:

3,5(16,5+2,1)+0,8·16,5=7/2 ·93/5 +4/5 ·33/2=65,1 +66/5=65,1+13,2=78,3 км