ДОПОМОЖІТЬ ТЕМІНОВО! Середнє арифметичне трьох чисел — 28. Знайди ці числа, якщо перше число в

2,5 разів більше третього, а друге в 0,5 рази(-ів) більше третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Данил.

Ответ:

52,5,   10,5,    21.

Пошаговое объяснение:

Перше число 2,5х, друге число 0,5х, третє число х. Тоді за умовою

(2,5х+0,5х+х):3=28

4х:3=28

4х=84

х=21

Перше число 2,5*21=52,5, друге число 0,5*21=10,5, третє число 21.