побудувати прямокутник зі сторонами 5 і 3 см знайди периметр і площу?допоможіть розв'язати задачу

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Илья.

Ответ:

P= 2*(a+b)=2*(5+3)=2*8=16 cм

S=a*b=5*3=15 cм2