Розв'яжіть задачу: Сторони прямокутника відносяться як 2: 4 . Знайдіть їх довжину, якщо периметр

прямокутника дорівнює 60 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Довгосілець Дмитро.

Ответ:

a=10 см, b=20 см

Пошаговое объяснение:

60/2= 30

30/6=5

5*2= 10

5*4=20