Із двох кіщів зібрали 24 кг малини,причому з другого -у 3 рази більше ніж з першого.Скільки

кілограмів малини зібрали з кожного куща

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Відповідь:

З першого куща 6

З другого куща 18

Покрокове пояснення:

Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді х-ягід з першого куща, а 3х-ягід з другого куща. Маємо рівняння:

Х+3Х=24

Х=24/4=6

3х= 6•3=18