З двох міст на зустріч один одному виїхали два автобуси і зістрілися через 5 годин. Швидкість

першого автобуса 80 км/год. Яка швидкість другого автобуса, якщо відстань між містами 725 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Владик.

Ответ:

5*80= 400 км

725-400= 325 км

325/5= 65 км/год (швидкість другого авто)