Один з кутів ромба на 30º більший за іншого. Тоді більший кут ромба дорівнює...


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Кирилл.

Ответ:

105°

Пошаговое объяснение:

Сума кутів ромба дорівнює 360°.

Оскільки протилежні кути ромба однакові, то:

1) Нехай кут А=С=х, тоді кут В=Д=х+30°.

2) х+х+х+30°+х+30°=360°

4х+60°=360°

4х=360°-60°

4х=300°

х=75°(менший кут)

2) 75°+30°=105° (більший кут)