Допоможіть.... Даю 30 балів За 2.6 год теплохід проплив 70.72 км за течією річки. скільки

кілометрів пропливе теплохід за 0.6 год проти течії річки, якщо швидкість течії дорівнює 2.3 км/ год

Ответы на вопрос

Отвечает Вискова Ксения.

Ответ:

13,56 км

Пошаговое объяснение:

70,72:2,6=27,2 (км/год) швидкість теплохода за течією

27,2-2,3=24,9 (км/год) власна швидкість теплохода

24,9 - 2,3=22,6 (км/год) швидкість теплохода проти течії

22,6*0,6=13,56 (км) пройде теплохід проти течії за 0,6 год