Задача. Перше число 80. Друге становить 60% від першого, а третє 50% від суми першого і другого.

Знайти середнє арифметичне цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Ваня.

Ответ:1)80:100*60=48-друге число.

2)80+48=128-сума першого і другого числа.

3)128:100*50=64-третє число.

4)80+48+64=192-сума всіх чисел.

5)192:3=64

Відповідь.Середнє арифметичне цих чисел становить 64.

Пошаговое объяснение: