перше число дорівнює 120. Друге число становить 40% від першого, а третє 20% від суми першого і

другого. знайдіть середнє арифметичне цих чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Микитин Петя.

Ответ:

67,2

Пошаговое объяснение:

120 - 100%

1,2 - 1% (120 ÷ 100 = 1,2)

40 × 1,2 = 48 - друге число

120 + 48 = 168 - сума першого і другого числа

168 - 100%

1,68 - 1% ( 168 ÷ 100 = 1,68)

20 × 1,68 = 33,6 - третє число

168 + 33,6 = 201,6 - сума цих трьох чисел

201,6 ÷ 3 = 67,2 - середнє арифметичне

Постав ❤️ ❤️ ❤️