Із двох міст назустріч один одному одночасно виїхали 2автобуси.Швидкість першого автобуса

70км/год,а другого-на 20км/год менше.Автобуси зустрілися через 4 години. Чому дорівнює відстань між ними?

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Ответ:

1)70-20=50(кс/год)-S другого автобуса;

2)70+50=120(км/год)-S наближення;

3)120×4=480(км)

Відповідь:480 км