Власна швидкість катера дорівнює 19,8 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год. Яку відстань

подолає катер, рухаючись 3 год. за течією річки? *

Ответы на вопрос

Отвечает Вайтович Ксюша.

Ответ:

65,7 км

Пошаговое объяснение:

1) 19,8+2,1=21,9 км/год

2) 21,9*3=65,7 км

Отвечает Павлов Илья.

Відповідь:

19,8+2,1=21,9км/год швидкість річки і катера

21,9*3=65,7км-відстань подолає катер

Покрокове пояснення: