Довжина однієї сторони трикутника 36 см, що становить 72 % довжини другої сторони і 180% третьої

сторони. Знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Катюша.

Пошаговое объяснение:

1) 36:0,72=50(см) - длина другой стороны.

2)36:1,8=20(см) - третья сторона.

3) 36+50+20=106(см) - периметр треугольника.

Ответ: 106 см.