Скільки км пройшли туристи За 2 дні якщо відомо що 1-го дня вони пройшли 2/5 усього шляху що

становить 8 км ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чопик Аня.

Ответ:

20 км

Пошаговое объяснение:

8 км- 2/5

Х км-5/5

Х = 8*5/5:2/5= 8*1*5/2= 20 км- всього пройшли туристи за два дні