Помогите решить задачу: У п'ятому класінавчається 30 учнів.Хлопці становлять 60% учнів .Скільки у

класі дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Евгений.

Ответ:

12 дівчаток

пошаговое объяснение

100%-30

60%= 30/100*60= 0,3*60=18(хлопців)

30-18=12

або

100%-60%=40%(дівчат)

40%=30/100*40=0,3*40=12