З однієї ділянки зібрали 16 мішків картоплі,а з другої-4 мішка. Маса всієї картоплі 650 кг. Скільки

кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Безценная Таня.

Відповідь:

З першої ділянки зібрано 520 кг картопли, з другої - 130кг.

Покрокове пояснення:

1. 16+4=20(шт.) всього мішків зібрано

2. 650:20= 32,5( кг) картоплі в кожному мішку

3.32,5*4=130 (кг) - зібрано з 2-ї ділянки

4.650-130=520 (кг)- з 1-ї ділянки