Довжина прямокутника на 3,4 см більша за ширину, а його периметр дорівнює 18,8 см. Знайдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина =хсм, тоді довжина-(х+3,4)см.

Периметр=18,8см. Складаємо рівняння:

(х+х+3,4)*2=18,8

(2х+3,4)=9,4

2х=9,4-3,4

2х=6

х=3

Отже, ширина- 3см,   довжина  :   3+3,4=6,4см