Екінші санның 30%-ын құрайтын бірінші сан 1,5 ке тең.бірінші мен екінші санның көбейтіндісін табыңыз


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Влад.

Ответ:биринши сан 1,5

Екинши сан - х

Х=1,5*100/30=5

1,5*5=7.5

Екінші сан 5

Кобейтсек 7.5

Пошаговое объяс6нение:

Екінші сан 5

Кобейтсек 7.5