В учня було 56 зошитів, з яких ⅝ становили зошити в клітинку. Скільки у нього зошитів в клітинку?


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Алёна.
56* 5/8 = 280/8 = 35 тетрадей в клетку