1) - 13,84 · 5,4 – 7,34 · ( - 5,4) 2)( 38, 7 – 41 ) · ( - 8,8) + 4 : ( - 0,8) 3) - 3 : ( - 0,75) +

( 34,7 – 37,3 ) · 6,6

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Даниил.

Відповідь:

1) -35,1; 2) 15,24; 3) -13,16.

Покрокове пояснення:

1) - 13,84 · 5,4 – 7,34 · ( - 5,4)

добуток двох від'ємних чисел  додатній: (-)×(-)=(+)

-13,84×5,4+7,34×5,4

щоб спростити обчислення, розкладіть вираз на множники

5,4(-13,84+7,34)

обчисліть суму

5,4×(-6,5)

виконайте множення

-35,1

2) ( 38, 7 – 41 ) · ( - 8,8) + 4 : ( - 0,8)

обчисліть різницю

-2,3×(-8,8)+4÷ ( - 0,8)

перетворіть десятковий дріб на звичайний

-2,3×(-8,8)+4÷ (-4/5)

виконайте множення

20,24+4÷ (-4/5)

частка додатного і від'ємного чисел від'ємна: (+)÷(-)=(-)

20,24-4÷4/5

щоб поділити на дріб потрібно помножити на обернений дріб

20,24-4×5/4

скоротіть числа на найбільший спільний дільник 4

20,24-5

відніміть числа

15,24

3) - 3 : ( - 0,75) + ( 34,7 – 37,3 ) · 6,6

перетворіть десятковий дріб на звичайний

- 3 : (-3/4)+(34,7-37,3)×6,6

обчисліть різницю

-3÷(-3/4)-2,6×6,6

частка двох від'ємних чисел додатна: (-)÷(-)=(=)

3÷3/4-2,6×6,6

щоб поділити на дріб потрібно помножити на обернений дріб

33×4/-2,6×6,6

виконайте множення

3×4/3-17,16

скоротіть числа на найбільший спільний дільник 3

4-17,16

обчисліть різницю

-13,16