Між трьома магазинами розподілили 509 кг картоплі, причому в один магазин відправили у 7 разів

більше, ніж у другий, а в третій – на 158 кг більше ніж у другий. Скільки картоплі відправили в другий магазин? Пожалууйста очень надо!Будь добр

Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimov Bogdan.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

Нехай x кг відправили у другий магазин

7x+x+x+158=509

9x+158=509

9x=509-158

9x=351

x=29