Жәшікте 24 шар бар, оның 12- сі ақ, 8-і қызыл, 4-еуіжасыл түсті. Кездейсоқ алынған шардың қызыл

түсті болу ықтималдығын табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Русякина Танюшка.

Пошаговое объяснение:

Ықтималдықты табу үшін P(A) = m/n формуласын қолданамыз:

n = 24 (барлық шарлардың саны)

m = 8 (қызыл шарлардың саны)

P(A) = 8/24 = 1/3

Жауабы: 1/3.