Жәшікте 30 шар бар, оның 15 – і қызыл, 10 – ы көк және 5 – і жасыл. Жәшіктен алынған кез келген

шардың жасыл болмауының (А оқиғасы) ықтималдығын табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Камалов Куат.
30+15+10=55
55+5=60
60-10=50