Туристам треба пройти по маршруту 97 км. Вони пройшли за два дні по 10 км. Скільки кілометрів

залишилося пройти туристам?

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Рамиля.

Ответ:

10+10=20

97-20=77

Пошаговое объяснение:

2 дні по 10 км, виходячи з цього 20 км.97-20=77. Відповідь 77