Знайдіть моду і медіану для вибірки, заданої рядом: 4; 6; 8; 6; 2; 14; 8; 8; 12; 2 Ответьте

быстрее пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кокарева Ангелина.

Ответ:

Медіна - 7, мода - 8.

Пошаговое объяснение:

Медіа́на— серединне значення ранжованої вибірки.

Мода - те з даних, яке зустрічається в переліку найчастіше.

Дана вибірка 4; 6; 8; 6; 2; 14; 8; 8; 12; 2.  

Впорядковуємо вибірку у порядку зростання і  отримуємо  2, 2, 4, 6, 6, 8, 8, 8, 12, 14. Усіх цих чисел є 10. Серединою ряду є числа  6 і 8. Для того щоб знайти медіану, шукаємо середнє арифметичне значення цих чисел:

(6+8)/2=14/2=7.

Відповідь: медіаною вибірки є число 7, мода - 8.