Помогите пожалуйста!Распишите все подробно и понятно!2,4 * (2 + 0,3x) - (0,7x - 1)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,4 * (2 + 0,3x) - (0,7x - 1)=0​

4.8+0.72x-0.7x+1=0

0.02x+5.8=0

0.02x=-5.8

x=-5.8/0.02

x=-290

Отвечает Шнайдер Полина.

відповідь

х=-290

Покрокове пояснення:

2,4 * (2 + 0,3x) - (0,7x - 1)=0​

помножте кожний доданок на множник 2,4 і розкрийте дужки

4,8 +0,72х-(0,7x - 1)=0​

якщо перед дужками стоїть знак  "-", змініть знак кожного доданка у дужках

4,8+0,72х-0,7х+1=0

додайте числа

5,8+0,72х-0,7х+1=0

зведіть подібні доданки

5,8+0,02х=0

перенесіть сталу з протилежним знаком у праву частину

0,02х=-5,8

розділіть обидві частини рівняння на 0,02

0,02х÷0,02=-5,8÷0,02

х=-5,8÷0,02

х=-290