Кути паралелограма відносяться як 2 : 4. Знайти кут між висотами паралелограма.пжпжпжп


Ответы на вопрос

Отвечает Борейко Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай АBCD -паралелограм у якого  кут А  відноситься до кута В  як

< A : <В = 2:4 ,тоді <А = 2х,  <В= 4х . За властивістю кутів паралелограма

2х + 4х = 180°

6х = 180°

 х= 180° : 6

 х= 30°

тоді <А = < С = 2 *30° =60°

Знайдемо кут між висотами паралелограма

360° - 90° - 60° - 90° = 120°