Визначити найменший натуральний розв'язок нерівності x^2-x-2<=0


Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

x^{2} -x-2\leq 0\\x^{2} -x-2=0\\D=1+8=9\\\sqrt{9} =3

x₁=(1+3)/2=2

x₂=(1-3)/2=-1

Наименьшее значение -1