Атасы 62 жастаю ал немересі 6 жаста болса, неше жылдан кеиін олардың жастарының қатынас 4 бүтін

2-ден 1-ге тең болады? КӨӨӨМЕЕКТЕССІНННДЕЕРШІІІІ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Пошаговое объяснение:

х – ізделінді жыл

4 бүтін 1/2 = 4.5

Неше жылдаү кейін жастарының қатынасы 4.5-ке тең болатынын теңдеу шешу арқылы табамыз:

(62+x)/(6+x) = 4.5

62 + x = 27 + 4.5x

x-4.5x = 27-62

-3.5x = -35

x = 10

Тексереміз: (62+10)/(6+10) = 72/16 = 4.5

Жауабы: 10 жылдан кейін.