Об'єм басейну 60 м3 . Який об'єм води у басейні, якщо він наповнений на 3 четвертих


Ответы на вопрос

Отвечает Тугайлаев Хаджимурад.

Ответ:

45 м³

Пошаговое объяснение:

60-4/4

х-3/4

1) 60/4=15

2) 15*3=45

Отвечает Гафаров Салават.

Ответ:

45 м³.

Пошаговое объяснение:

60 м³ *\frac{3}{4}=\frac{60*3}{1*4}=\frac{180}{4}=45 м³ - объём воды в бассейне