СРОЧНО 35. Знайти абсциси точок перетину графіків функцій y = 4x + x і y = 2 − 4x − 3x . а. −1;

2/7 б. 1;−2/7 в. -1;−2/7 г . 1 ; 2/7 Через яку точку проходить графік функції y = 2x2 − 1? а. A( -3; -19) б. B( -3; 17) в. C( -3; 11) г. D( -3;-17) Знайти нулі функції y = 2x2 − 32. а. 4; 16 б. - 4; -16 в. - 16; 1 г. -4; 4

Ответы на вопрос

Отвечает Тибейкин Иван.

1)

у = 4х²+х

у = 2-4х-3х²

----------------

4х²+х = 2-4х-3х²

7х²+5х-2 = 0

D = 5²-4*(-2)*7 = 25+56 = 81 = 9²

x1 =

 \frac{ - 5  -  9}{14}  =   - \frac{14}{14}  =  - 1

x2 =

 \frac{ - 5 + 9}{14}  =  \frac{4}{14}  =  \frac{2}{7}

Ответ : А)

2)

у = 2х²-1

Б) (-3 ; 17)

17 = 2*(-3)²-1

17 = 2*9-1

17 = 18-1

17 = 17

Ответ : Б)

3)

у = 2х²-32

0 = 2х²-32

2х²= 32 | ÷2

х² = 16

х = ±4

Ответ : Г)